Napközis tábor 2012

Nyári tábor a Művelődési Házban

A nyári szünet idején (július 2-6-ig) hétfőtől péntekig tartó napközis tábort szerveztünk a rumi művelődési házban. Táborunk keretében 8.00-16.00 óráig kínáltunk élményekkel teli programokat. Minden napra tartalmas időtöltésre volt lehetőség: a gyerekek sportos-, ügyességi játékokon, vetélkedőkön, kerékpártúrán vehettek részt, számháborúzhattak Rumkastélyban, a rumi önkormányzat kisbuszával Jelibe kirándulhattak, játszóterezhettek.  Kézműves tevékenységek keretében nemezlabdákat, szalmaszíveket, lufi figurákat, papírvirágokat, csipeszdíszeket? készíthettek. A rumi önkormányzat támogatásával, a Pálos Károly Családsegítő és Gyermekjóléti Szolgálat munkatársai (Tóth Tímea) és iskolánk pedagógusai (Ágfalvi Ferencné, Lénártné Hustiker Erika) által megvalósuló foglalkozásokon az alsó tagozatos diákok közül 13 fő vett részt.

Előző oldal: Borgáta 2012  Következő oldal: Rumi Rajki István Alapítvány