Aktualitások

 

2012/2013

1. osztály

Balázs Anna, Balogh Attila Szabolcs, Bejczy Erik Márk, Bősze Zsófia, Csihar Martin Márk, Fejes István Csongor, Magyar Dorina Krisztina, Papp Máté, Pásti Bence, Rodler Bálint, Szabó Szilveszter Márk, Szász Kíra, Szoták Mihály, Wölfer Márk

Osztálytanító: Kondicsné Pásti Erika

 

2. osztály


 
Bencsik Renáta, Czédli Dominika, Cser Dániel László, Csirkovics Dániel, Drácz Péter, Havrilla László Sándor, Horváth Bence, Kocsis Péter Tibor, Kőhegyes Priszcilla Léna, Lippai Márk, Nagy Tatjana Ninotschka, Ország Krisztián, Pusker Levente, Szecsődi Tamás, Varga Máté

Osztálytanító: Tamás Csilla

 

3. osztály

Asztalos Gergely, Baranyai Áron, Gergely Ottó, Hőbe Anna, Jurcsó Anna, Katona Ramóna, Katona Vivien, Kiss Viktor, Kóbor Enikő, Kőhegyes Kíra, Kovács Róza, Krizsán Levente, László Dániel, Máthé Bálint, Milkovics Éva, Nagy Dzsenifer, Sallai Zoltán, Suborits Róza, Szabó Gergő

Osztálytanító: Károlyi Krisztina

 

4. osztály

Bálint Zsófia, Christoph Dávid, Cser Evelin Kitti, Dóka Erika, Dömötör Katica Erzsébet, Ferenczi Regina, Gerencsér Fanni Mária, Gyallai Anasztázia, Havrilla Stefánia Anna, Horváth Fanni, Horváth Tibor Levente, Imre Viktória, Ignácz Anna Krisztina, Kiricsi Martin, Kiss Martin Benedek, Kondics Krisztián, Kovács Vanessza Petra,  Oláh Réka, Pusker Barnabás, Simon Cintia, Sümeghi Zalán Márk, Szabó Júlia, Tamás Dominik, Tamás Marcell, Varga Dávid Zoltán, Vass Viktória

Osztálytanító: Bozi Jánosné

 

5. osztály

Bársony Enikő, Baumgartner Panna, Bogdán Máté, Csirkovics Ádám, Darics Krisztina, Farádi Natália Krisztina, Gyurkó Aaron, Hets Viktória, Horváth Adrián, Horváth Dorina, Horváth Félix, Horváth Olivér, Jurcsó András Kornél, Kovács Zoltán Koppány, Kovács Luca, Králl Máté, Molnár Marcell, Nagy Máté Tibor, Orosz Zsuzsanna, Sümeghi Lili Anna, Szecsődi Ramóna, Tóth Virág, Tőkés Kata, Vajda Edina, Varga Dávid, Varga Kristóf, Varga Vivien, Zrínyi Anna

Osztályfőnök: Dr. Horváthné Farkas Ibolya

 

6. osztály

Bakonyi Kevin, Bencsik Viktória, Bozi Violetta, Czinder Levente, Dóka Xénia, Erdős Bernadett, Farkas Vivien, Ferenczi Mercédesz, Horváth Kamilla, Horváth Laura, Horváth Richárd Csaba, Horváth Richárd István, Katona Dorina, Kondics Eszter, Kovács Dorottya, Krizsán Júlia, Máthé Dávid, Nagy Dávid Zsolt, Oláh Panna Nóra, Orsós Henrietta, Piri Gábor, Suborits Zsófia, Szalai Krisztián, Szentgyörgyvári Ivett, Szép Kornél, Varga Martin, Zergi Dániel

Osztályfőnök: Molnár László

 

7. osztály

Bálint Magdolna, Csihar Kíra Erika, Ferenczi Martin, Gyurkó Rebecca, Havrilla Ferenc Máté, Hersics Dzsenna, Horváth Szimonetta, Jákfalvi Brendon, Kiss Bence, Kiss Virág Kitti, Kolonics Friderika, Krizsán Anna, Sallai Dominik, Simon Dániel, Suborits Regina Andrea, Szecsődi Gábor, Varga Ferenc Richárd

Osztályfőnök: Hajósné Molnár Hajnalka

 

8. osztály

Antal Alexa, Asztalos Richárd, Bőr Anett, Burka Gergő, Cser Fanni, Drácz Tímea, Fehér Bettina, Gödöllei Martin, Grassberger Kevin Jonatán, Guzmics Martin, Gyurkó Benjamin, Halász Anikó, Hersics Dzsenifer, Nagy Alexandra Tünde, Ódor Mónika, Sárközi Krisztián,  Vajda Norbert, Zséder Zsófia Natasa

Osztályfőnök: Wölferné Bugovics Magdolna

Előző oldal: 2013/2014  Következő oldal: 2011/2012