2013/2014

1. osztály

 

Antal Annabella, Barbalics Viktor, Bartha Helga, Bognár Réka, Dénes Zoltán, Fázmán Marcell, Fejes Beatrix Anna, Goda Vanessza Boglárka, Hideg Anna Boglárka, Horváth Adrián, Horváth Krisztofer József, Horváth Rebeka, Jakab Hannah Karina, Kámán Péter, Kardos Rajmond, Kusztor Bence Kornél, Lénárt Orsolya, Molnár Milán, Oláh Kata, Szabó Luca, Szabó Virág Boglárka, Tóth Alexandra Fanni, Verebélyi Dominik

Osztálytanító: Bozi Jánosné

 

2. osztály

 

Balázs Anna, Balogh Attila Szabolcs, Bejczy Erik Márk, Bősze Zsófia, Csihar Martin Márk, Fejes István Csongor, Magyar Dorina Krisztina, Papp Máté, Pásti Bence, Rodler Bálint, Szabó Szilveszter Márk, Szász Kíra, Szoták Mihály, Varsányi Korina, Wölfer Márk

Osztálytanító: Kondicsné Pásti Erika

 

3. osztály

 

Bencsik Renáta, Cser Dániel, Csirkovics Dániel, Drácz Péter, Havrilla László Sándor, Horváth Bence, Kocsis Péter Tibor, Kőhegyes Priszcilla Léna, Lippai Márk, Nagy Tatjana Ninotschka, Ország Krisztián, Pálla Bence, Pusker Levente, Szecsődi Tamás, Varga Máté

Osztálytanító: Tamás Csilla

 

4. osztály

 

Asztalos Gergely, Baranyai Áron, Gergely Ottó, Horváth Fanni, Hőbe Anna, Jurcsó Anna, Katona Ramóna, Katona Vivien, Kiss Viktor, Kóbor Enikő, Kovács Róza, Kőhegyes Kíra, Krizsán Levente, László Dániel, Máthé Bálint, Milkovics Éva, Nagy Dzsenifer, Sallai Zoltán, Suborits Róza, Szabó Gergő

Osztálytanító: Károlyi Krisztina

 

5. osztály

 

Bálint Zsófia, Christoph Dávid, Cser Evelin Kitti, Csihar Rebeka, Dóka Erika, Dömötör Katica Erzsébet, Ferenczi Regina, Gerencsér Fanni Mária, Gyallai Anasztázia, Havrilla Stefánia Anna, Horváth Tibor Levente, Ignácz Krisztina, Imre Viktória, Kiricsi Martin, Kiss Martin Benedek, Kondics Krisztián, Kovács Vanessza Petra, Oláh Réka, Pusker Barnabás, Simon Cintia, Sümeghi Zalán Márk, Szabó Júlia, Tamás Dominik, Tamás Marcell, Varga Dávid Zoltán, Vass Viktória

Osztályfőnök: Gyurkóné Kirizs Erika

 

6. osztály

 

Bársony Enikő, Bartha Anita, Baumgartner Panna, Bogdán Máté, Csirkovics Ádám, Darics Krisztina, Farádi Natália Krisztina, Gyurkó Aaron, Hets Vitkória, Horváth Adrián, Horváth Dorina, Horváth Félix, Horváth Olivér, Jurcsó Kornél, Kardos Klaudia (magántanuló), Kovács Zoltán Koppány, Kovács Luca, Králl Máté, Molnár Marcell, Nagy Máté Tibor, Orosz Zsuzsanna, Sümeghi Lili Anna, Szabó Ákos, Szecsődi Ramóna, Tóth Gyula (magántanuló), Tóth Virág, Tőkés Kata, Vajda Edina, Varga Dávid, Varga Kristóf, Varga Vivien, Zrínyi Anna

Osztályfőnök: Dr. Horváthné Farkas Ibolya

 

7. osztály

 

Bakonyi Kevin, Bencsik Renáta, Bozi Violetta, Czinder Levente, Dóka Xénia, Erdős Bernadett, Ferenczi Mercédesz, Horváth Kamilla, Horváth Laura, Horváth Richárd Csaba, Horváth Richárd István, Katona Dorina, Kondics Eszter, Kovács Dorottya, Krizsán Júlia, Máthé Dávid, Nagy Dávid Zsolt, Oláh Panna Nóra, Piri Gábor, Suborits Zsófia, Szalai Krisztián, Szentgyörgyvári Ivett, Szép Kornél, Varga Martin, Zergi Dániel

Osztályfőnök: Molnár László

 

8. osztály

 

Bálint Magdolna, Csihar Kíra Erika, Ferenczi Martin, Gyurkó Rebecca, Havrilla Ferenc Máté, Horváth Szimonetta, Jákfalvi Brendon, Kiss Bence, Kiss Virág Kitti, Kolonics Friderika, Krizsán Anna, Sallai Dominik, Simon Dániel, Suborits Regina Andrea, Szecsődi Gábor, Varga Ferenc

Osztályfőnök: Hajósné Molnár Hajnalka

Előző oldal: Intézmény bemutatása  Következő oldal: 2012/2013