2011/2012

 

1. osztály

Bencsik Renáta, Czédli Dominika, Cser Dániel, Csirkovics Dániel, Drácz Péter, Horváth Bence, Kocsis Péter Tibor, Kőhegyes Priszcilla Léna, Lippai Márk, Nagy Tatjana Ninotschka, Németh Mirtill, Ország Krisztián, Pusker Levente, Szecsődi Tamás, Varga Máté

Osztálytanító: Tamás Csilla

 

2. osztály

 
Asztalos Gergely, Baranyai Áron, Gergely Ottó, Hőbe Anna, Jurcsó Anna, Katona Ramóna, Katona Vivien, Kiss Viktor, Kóbor Enikő, Kőhegyes Kíra, Kovács Róza, Krizsán Levente, László Dániel, Máthé Bálint, Milkovics Éva, Nagy Dzsenifer, Sallai Zoltán, Suborits Róza, Szabó Gergő

Osztálytanító: Károlyi Krisztina

 

3. osztály

Bálint Zsófia, Christoph Dávid, Cser Evelin Kitti, Dóka Erika, Dömötör Katica Erzsébet, Ferenczi Regina, Gerencsér Fanni Mária, Gyallai Anasztázia, Horváth Fanni, Horváth Tibor Levente, Imre Viktória, Ignácz Krisztina, Kiricsi Martin, Kiss Martin Benedek, Kondics Krisztián, Kovács Vanessza Petra, Németh Benjamin, Pusker Barnabás, Simon Cintia, Sümeghi Zalán Márk, Szabó Júlia, Tamás Dominik, Tamás Marcell, Varga Dávid Zoltán, Vass Viktória

Osztálytanító: Bozi Jánosné

 

4. osztály

Bársony Enikő, Bogdán Máté, Csirkovics Ádám, Darics Krisztina, Farádi Natália Krisztina, Gyurkó Aaron, Hets Viktória, Horváth Dorina, Horváth Félix, Jurcsó Kornél, Kovács Zoltán Koppány, Kovács Luca, Králl Máté, Molnár Marcell, Nagy Máté Tibor, Orosz Zsuzsanna, Sümeghi Lili Anna, Szabó Ákos, Szecsődi Ramóna, Tóth Virág, Tőkés Kata, Vajda Edina, Varga Dávid, Varga Kristóf, Varga Vivien, Zrínyi Anna

Osztálytanító: Kondicsné Pásti Erika

 

5. osztály

Bakonyi Kevin, Bencsik Viktória, Bozi Violetta, Czinder Levente, Dóka Xénia, Erdős Bernadett, Ferenczi Mercédesz, Horváth Kamilla, Horváth Laura, Horváth Richárd Csaba, Horváth Richárd István, Katona Dorina, Kondics Eszter, Kovács Dorottya, Krizsán Júlia, Máthé Dávid, Nagy Dávid Zsolt, Oláh Panna Nóra, Piri Gábor, Suborits Zsófia, Szalai Krisztián, Szentgyörgyvári Ivett, Varga Martin, Zergi Dániel

Osztályfőnök: Molnár László

 

6. osztály

Bálint Magdolna, Farkas Vivien Diána, Ferenczi Martin, Gyurkó Rebecca, Horváth Szimonetta, Jákfalvi Brendon, Kiss Bence, Kiss Virág Kitti, Kolonics Friderika, Krizsán Anna, Lakatos Patrik, Sallai Dominik, Simon Dániel, Suborits Regina Andrea, Suller Bálint, Suller Gábor, Varga Ferenc Richárd

Osztályfőnök: Hajósné Molnár Hajnalka

 

7. osztály

Antal Alexa, Asztalos Richárd, Bőr Anett, Burka Gergő, Cser Fanni, Drácz Tímea, Fehér Bettina, Gödöllei Martin, Grassberger Kevin Jonatán, Guzmics Martin, Gyurkó Benjamin, Halász Anikó, Hersics Dzsenna, Nagy Alexandra Tünde, Ódor Mónika, Sárközi Krisztián, Sipos Bálint, Vajda Norbert, Zséder Zsófia Natasa

Osztályfőnök: Wölferné Bugovics Magdolna

 

8. osztály

Antal Krisztina, Czédli Diána, Czinder István, Géczi Laura, Hersics Dzsenifer, Hideg Viktória, Horváth Dávid, Horváth Fanni, Katona Benjamin, Kovács Diána, Kovács Viktor, Kövesdi Dzsenifer, László Tamás, Légler Andrea, Marcz Levente, Németh Kreszcencia Irén, Pásti Dóra, Piri Melinda, Somogyi Kata, Szentgyörgyvári Enikő, Tóth Friderika

 Osztályfőnök: Gyurkóné Kirizs Erika

Előző oldal: 2012/2013  Következő oldal: Az oktatás helyszínei: