Rumi Rajki István Alapítvány

A Rumi Rajki István Alapítvány ezúton szeretné megköszönni mindenkinek az idei évben felajánlott 1%-okat! Idén minden eddiginél magasabb összeget kaptunk, amit az iskolánkban folyó oktatásra, illetve rendezvényeink színesítésére fogunk fordítani!

KÖSZÖNJÜK!!!!

Kedves Látogató!

Szeretettel köszöntjük honlapunkon!

Ezúton tájékoztatjuk, hogy a Rumi Rajki István Alapítvány, melyet a Vas Megyei Bíróság 2000. január 27-én kelt Pk.60.119/0999/4. sorszámú végzésével vett nyilvántartásba, a személyi jövedelemadó 1 százalékáról szóló rendelkezések kedvezményezettjévé vált.

Alapítványunk Rum és környéke óvodás gyermekeinek, általános iskolás tanulóinak nevelését, oktatását hivatott segíteni. Az oktató-, nevelőmunka tárgyi feltételeinek javítása, a felzárkóztatás, tehetséggondozó tevékenység támogatása szerepel céljai között.

Kérjük Önt, segítse céljaink megvalósítását, segítse elő, hogy gyermekeink minél jobb körülmények között nevelődjenek, tanuljanak! Kérjük, éljen a lehetőséggel, hogy személyi jövedelemadója egy százaléka településeinken maradjon, s gyermekeink boldogulását segítse elő! A beérkező támogatások felhasználásáról a szülőkből álló alapítványi kuratórium dönt.

Kérjük, hogy befizetendő évi személyi jövedelemadója egy százalékáról az alábbiak szerint rendelkezzen:

A kedvezményezett szervezet neve: Rumi Rajki István Alapítvány,

A kedvezményezett adószáma:    18889734-1-18