Oldal: 1, ennyiből: 14  > >>

Létrehozva: 2021.06.01., Beküldte: pappsz, Rovat: Általános hírek

Képes összefoglaló a 'DigiKids' című eTwinning projektről, melyben iskolánk 4. osztályos angolosai vettek részt február és május között.

Létrehozva: 2021.06.01., Beküldte: pappsz, Rovat: Általános hírek

Az idegen nyelvi mérés eredményei osztályonként:

Létrehozva: 2021.04.13., Beküldte: pappsz, Rovat: Általános hírek

Mire lesz szüksége az első évfolyamra történő beiratkozáshoz:

Létrehozva: 2021.04.07., Beküldte: pappsz, Rovat: Általános hírek

Tisztelt Szülők!

A leendő első osztályosok beiratkozására április 15-én és 16-án lesz lehetőség. A beiskolázási körzethatáron kívüli településekről jelentkező gyerekeket lehetőségeink szerint tudjuk felvenni. Kérjük ilyen esetben előzetesen egyeztessenek az intézményvezetővel!

A beiratkozással kapcsolatos információkat az alábbi dokumentumokban találják:

Létrehozva: 2021.03.10., Beküldte: pappsz, Rovat: Általános hírek

A járványveszély miatt sajnos a személyes találkozásokra, nyílt napra egyelőre nincs lehetőség, ezért az alábbiakban bemutatkozik a leendő első osztályos tanító néni, Bozi Jánosné Ibi néni, s egyben ismerteti iskolánk és a saját legfőbb oktatási-nevelési törekvéseit, hitvallását.

Létrehozva: 2021.03.01., Beküldte: pappsz, Rovat: Általános hírek

Hit- és erkölcstanoktatásról szóló tájékoztató anyagokat egyházankénti bontásban cikkünk folytatásában találják.

Létrehozva: 2021.02.03., Beküldte: pappsz, Rovat: Általános hírek

Tisztelettel meghívjuk Önt az EFOP-3.2.3 projekt keretében megrendezésre kerülő
Digitális Nyílt Napra.

Létrehozva: 2021.01.18., Beküldte: pappsz, Rovat: Általános hírek

DÖNTSÖN GYERMEKEINK JAVÁRA!

Köszönjük a Rumi Rajki István Alapítvány
nevében a tavalyi évben nyújtott támogatásukat.
Kérjük Önöket, ismét iskolás gyermeküknek adják személyi jövedelemadójuk 1 százalékát.
Biztosra vehetik, hogy a Rumi Rajki István Alapítvány az Önök jóvoltából hozzájárul a Rumi Rajkis tanulók nevelési-oktatási feltételeinek javításához.

18889734-1-18

Köszönjük tanulóink nevében is nemes lelkű adományaikat, hogy minél többet tehessünk gyermekeink tanulási feltételeinek javításáért.

A Rumi Rajki István Alapítvány Kuratóriuma

Zrínyi Mónika                  Kraft László
A kuratóriumelnöke        intézményvezető

Létrehozva: 2021.01.08., Beküldte: pappsz, Rovat: Általános hírek

"Az élet vereséget szenved a haláltól, de az emlékezés megnyeri csatáját a semmi ellen."
 (T. Todorov)

Tisztelettel és fájdalommal búcsúzunk iskolánk nyugalmazott tanárától, Németh János gyémántdiplomás pedagógustól, aki 2020. december 23-án, életének 84. évében, váratlanul eltávozott közülünk.

Létrehozva: 2020.11.02., Beküldte: pappsz, Rovat: Általános hírek

Továbbra is jól ütemben halad a Rumi Rajki István Általános Iskola tornatermének építése. A kormány által megbízott építtető, építésért felelős megrendelő a Beruházási Műszaki Fejlesztési Sportüzemeltetési és Közbeszerzési Zrt (BMSK) folyamatosan figyelemmel kíséri, ellenőrzi az építési tevékenységet.

Oldal: 1, ennyiből: 14  > >>