Oldal: 1, ennyiből: 12  > >>

Létrehozva: 2020.07.17., Beküldte: pappsz, Rovat: Általános hírek

Megkezdődött és jól halad az iskola "A típusú" tornatermének építése.

Létrehozva: 2020.06.19., Beküldte: pappsz, Rovat: Általános hírek

Intézményünk biológia-kémia szakos tanári állást hirdet.

Létrehozva: 2020.06.11., Beküldte: pappsz, Rovat: Általános hírek

Tisztelt Szülők!
A nyári szünet folyamán az alábbi időpontokban tudnak az intézményben hivatalos ügyet intézni.

Létrehozva: 2020.06.09., Beküldte: pappsz, Rovat: Általános hírek

Kedves Gyerekek! Tisztelt Szülők!

Az alábbi dokumentumban felsorolt tantárgyakhoz kiosztott tartós tankönyveket kérjük az iskolába visszahozni a bizonyítványosztás napján.

Létrehozva: 2020.06.05., Beküldte: pappsz, Rovat: Általános hírek

Tisztelt Szülők!
Örömmel tájékoztatom Önöket, hogy megjelent az Erzsébet napközis táborozások pályázat kiírása. Erről kívánok tájékoztatást adni, s a jelentkezéseiket igen rövid határidővel kérni.

Létrehozva: 2020.05.22., Beküldte: pappsz, Rovat: Általános hírek

Tisztelt Szülők!

Az elmúlt napon megjelent kormányrendeletek az iskolák működését illetően is változásokat fogalmaztak meg. Ezek választ adnak sokakat foglalkoztató kérdésekre. Ezekről, s iskolánkat érintő hatásairól, működésünk változásiról szeretném Önöket tájékoztatni.

Létrehozva: 2020.04.09., Beküldte: pappsz, Rovat: Általános hírek

Iskolánk digitális oktatáshoz kapcsolódó adatkezelési tájékoztatóját és útmutatóját a KÖZZÉTÉTEL menüpont alatt

Létrehozva: 2020.04.07., Beküldte: pappsz, Rovat: Általános hírek

Tisztelt Szülő/Törvényes képviselő!

Tekintettel a veszélyhelyzet kihirdetéséről szóló 40/2020. (III. 11.) Korm. rendeletre, az általános iskolai beiratkozás folyamata a 2020/2021. tanítási évre vonatkozóan az emberi erőforrások minisztere 7/2020. (III. 25.) EMMI határozata alapján történik.

Jelen tájékoztató levelünk a 2020/2021. tanévre történő általános iskolai beiratkozással kapcsolatos fontos szülői feladatokat tartalmazza. Kérjük, figyelmesen olvassa el!

Létrehozva: 2020.04.07., Beküldte: pappsz, Rovat: Általános hírek

Iskolánkban hit és erkölcstan oktatást vállaló egyházi jogi személyek az alábbi dokumentumban megtekinthetőek:

Létrehozva: 2020.04.06., Beküldte: pappsz, Rovat: Általános hírek

Fodor István tankerületi igazgató úr közleménye a beruházással kapcsolatosan:

A Rumi Rajki István Általános Iskola keleti szárnya 1963-ban, 1982-ben és 1993-ban épült. Három részletben, a régi melléképületből toldásokkal, hozzáépítésekkel alakult ki a ma látható épületrész, melyben korábbam politechnika terem és étkező működött. Az eredeti, elöregedett, repedezett palatető mára korszerűtlenné vált. Többször beázott, javítása, karbantartása egyre nehezebbé és költségesebbé vált. Az épületrészben jelenleg tanári szoba, irodák, szaktantermek, fejlesztői szoba, nyelvi labor működnek. A tető felújítása így mindenképpen szükségessé és aktuálissá vált.

Oldal: 1, ennyiből: 12  > >>