2020.08.12., Rovat: Általános hírek

Oldal: 1, ennyiből: 13  > >>

Létrehozva: 2020.10.15., Beküldte: pappsz, Rovat: Általános hírek

Négy évtizednyi várakozás után mindenki szeme láttára épül Rumban az iskola udvarán a község valószínűsíthetően egyik legnagyszerűbb, legimpozánsabb épülete a TORNATEREM. Miért, s hogyan juthattunk idáig? Sokan találgatják, s keresik a választ a kérdésre, ezért most megosztom a tényeken alapuló, hiteles választ a Tisztelt Olvasókkal.

Létrehozva: 2020.08.31., Beküldte: pappsz, Rovat: Általános hírek

Tisztelt Szülők!

Intézményünkben a 2020/2021. tanévet a hagyományos tanítási rend szerint kezdjük meg.
A koronavírussal összefüggő járványügyi intézkedések betartásában kérjük a Tisztelt Szülők feltétlen együttműködését, megértő támogatását. Az iskolánkra vonatkozó járványügyi intézkedések betartása tanulóink és családjaik, munkatársaink védelmét szolgálják - ez közös érdekünk a tanítás folytonosságának, minőségének megőrzése érdekében.
Vigyázzunk egymásra!

Létrehozva: 2020.08.18., Beküldte: pappsz, Rovat: Általános hírek

Tisztelt Szülő!

Beni Ferenc polgármester úr határozott kérését tolmácsolva ezúton kérem, hogy a 2020-2021-es tanév hivatalos megkezdése előtt írásban (KRÉTA válaszlevélben!) tájékoztasson arról, hogy az iskolakezdés napjától kívánja-e igénybe venni gyermeke számára a Rum Község Önkormányzata által kötelezően biztosítandó iskolai gyermekétkeztetést (tízórai - ebéd - uzsonna)

Kérem, hogy legkésőbb 2020. augusztus 26-án 12,00 óráig az ellátást igénylő gyermeke nevét, osztályát, az igénybe venni kívánt szolgáltatást, illetve az esetleges fizetési kedvezményre való jogosultságot iskolánk számára eljuttatni szíveskedjék.

Létrehozva: 2020.08.12., Beküldte: pappsz, Rovat: Általános hírek

Iskolakezdéshez szükséges eszközök:

Létrehozva: 2020.07.17., Beküldte: pappsz, Rovat: Általános hírek

Megkezdődött és jól halad az iskola "A típusú" tornatermének építése.

Létrehozva: 2020.06.19., Beküldte: pappsz, Rovat: Általános hírek

Intézményünk biológia-kémia szakos tanári állást hirdet.

Létrehozva: 2020.06.11., Beküldte: pappsz, Rovat: Általános hírek

Tisztelt Szülők!
A nyári szünet folyamán az alábbi időpontokban tudnak az intézményben hivatalos ügyet intézni.

Létrehozva: 2020.06.09., Beküldte: pappsz, Rovat: Általános hírek

Kedves Gyerekek! Tisztelt Szülők!

Az alábbi dokumentumban felsorolt tantárgyakhoz kiosztott tartós tankönyveket kérjük az iskolába visszahozni a bizonyítványosztás napján.

Létrehozva: 2020.06.05., Beküldte: pappsz, Rovat: Általános hírek

Tisztelt Szülők!
Örömmel tájékoztatom Önöket, hogy megjelent az Erzsébet napközis táborozások pályázat kiírása. Erről kívánok tájékoztatást adni, s a jelentkezéseiket igen rövid határidővel kérni.

Létrehozva: 2020.05.22., Beküldte: pappsz, Rovat: Általános hírek

Tisztelt Szülők!

Az elmúlt napon megjelent kormányrendeletek az iskolák működését illetően is változásokat fogalmaztak meg. Ezek választ adnak sokakat foglalkoztató kérdésekre. Ezekről, s iskolánkat érintő hatásairól, működésünk változásiról szeretném Önöket tájékoztatni.

Oldal: 1, ennyiből: 13  > >>