Rumi általános iskolás diákok sikere

Létrehozva: 2023.04.03., Beküldte: pappsz, Rovat: Általános hírek

A Zalaegerszegi Pedagógiai Oktatási Központ által "Ismerem a technikai környezetemet" címmel kiírt Technika, életvitel és gyakorlat tantárgyból, a dunántúli verseny megyei fordulóján, I. kategóriában (5-6. évfolyam) taroltak a Rumi Rajki István Általános Iskola tanulói.

Nagy Sára Anna, 6. osztályos tanuló első helyezést ért el, s a Dunántúli döntőn képviselheti iskolánkat és Vas vármegyét. Takács Julianna 1 ponttal lemaradva mögötte a 2. helyen, Szilvás Emília pedig az 5. helyen végzett. A II. kategóriában is szépen helyt álltak tanulóink. Varga Emili (7. osztály) 1 ponttal lemaradva a 3.-4. helyezettektől 5. helyezést ért el, Dankó Hanna (7. osztály) a 8., Prenner Domonkos pedig a 9. lett. A diákok felkészítő tanára Kraft Béla László volt.