United Way Biztonságos Iskola Program

Létrehozva: 2018.06.18., Beküldte: pappsz, Rovat: Események 2017-2018

A Generali a Biztonságért Alapítvány egyik célkitűzése a baleset megelőzése, és a United Way által kidolgozott Biztonságos Iskola Program kiválóan támogatja ezt a törekvést.

Ebben a tanévben a 7. és a 8. osztályban kétszer 90 percben valósítottuk meg ezt a programot.
Az első a "Sorozatos balesetek Nyűg Cityben", a második a "Bajnokok ligája" című volt.
A gyerekek rendkívül változatos feladatok elvégzése közben ismerkedtek meg a balesetveszélyes helyzetekkel. Felállítottunk szabályokat, csoportszerződést készítettünk, játszottunk közösségépítő játékokat. Részt vettek "Értékfeltáró foglalkozáson", "Szellemi tusán", "Villám kvízen", "Most mutasd meg" játékon, "BL döntőn". A rengeteg hasznos ismereten kívül a közös tevékenység a csapatépítést és az együttműködést is segítette. A foglalkozások nagyon jó hangulatban teltek.

Hajósné Molnár Hajnalka

Fényképeket megtekintheti kapcsolódó galériánkban.