Iskola étkezés igénylése 2020 szeptember 1-től

Létrehozva: 2020.08.18., Beküldte: pappsz, Rovat: Általános hírek

Tisztelt Szülő!

Beni Ferenc polgármester úr határozott kérését tolmácsolva ezúton kérem, hogy a 2020-2021-es tanév hivatalos megkezdése előtt írásban (KRÉTA válaszlevélben!) tájékoztasson arról, hogy az iskolakezdés napjától kívánja-e igénybe venni gyermeke számára a Rum Község Önkormányzata által kötelezően biztosítandó iskolai gyermekétkeztetést (tízórai - ebéd - uzsonna)

Kérem, hogy legkésőbb 2020. augusztus 26-án 12,00 óráig az ellátást igénylő gyermeke nevét, osztályát, az igénybe venni kívánt szolgáltatást, illetve az esetleges fizetési kedvezményre való jogosultságot iskolánk számára eljuttatni szíveskedjék.

2020. szeptember 1-én csak azon gyermekek számára igényelhető étkeztetés, akit az önkormányzat írásban is jóváhagyott.

A kért időpontig beérkezett gyermekek listáját a gyermekétkeztetést végző szolgáltató részére az önkormányzat eljuttatja és a gyermeke részére biztosítja az étkeztetést.

A polgármester az augusztus 26-a után beérkezett igények alapján az étkezés csak 2020. szeptember 7-től biztosítja.

Rum község polgármestere nevében kérem továbbá, hogy az étkezéssel kapcsolatos, tanév közben felmerülő változásokat haladéktalanul, minimum 2 munkanappal a szolgáltatás igénybevétele előtt előre jelezni szíveskedjen.

Köszönöm megértését és együttműködését!

Üdvözlettel

Kraft Béla László