Tanévnyitó és tankönyvosztás

Létrehozva: 2014.08.25., Beküldte: Anonim, Rovat: Általános hírek

Kedves Szülők! Kedves Diákok!

A 2013-2014. tanév Tanévnyitó ünnepélyét 2014. szeptember 1-én (hétfőn) 8 órai kezdettel tartjuk. Gyülekező 7.30-7.50 között az osztálytermekben).

A tankönyvek átvétele szeptember 1-én (hétfőn) a Tanévnyitó ünnepély után, az első tanítási napon történik.

3-8. évfolyam tanulói közül azoknak, akik fizettek a tankönyvcsomagért - a tankönyvek átvétele előtt - be kell mutatniuk a befizetést igazoló bizonylatot.

A 3-8. évfolyam tanulói közül azoknak, akik ingyen tankönyvcsomagot igényeltek, az ingyen tankönyvre, illetve kedvezményes étkezést igénybevételére jogosult tanulóktól az alábbi igazolások bemutatását kérjük:

- három, vagy több kiskorú gyermeket nevelő családban élőknél az emelt családi pótlék igazolása (bankszámlakivonat, csekk, határozat)

- tartósan betegeknél orvosi igazolás

- rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesülőknél érvényes önkormányzati határozat