Gyermek és Családi nap

Létrehozva: 2018.06.12., Beküldte: pappsz, Rovat: Események 2017-2018

2018. június 9-én került megrendezésre iskolánkban a gyermek és családi nap. Változatos programok fogadták az iskolánkba érkezőket.

Az Energy Dance rumi csoportja nyitotta a délutánt.  A gersekaráti kötélugrócsapat, majd a Maraton Shotokan Karate Klub tagjainak bemutatója következett. 15.00 órától Élménybeszámolót hallhattunk az Erdélyi kirándulásról. Ezt követően, ki-ki kedve szerint választhatott, hogy sportos foglakozásokat próbál ki (paintball, élőcsocsó, trambulin, sumo, pingpong, tollas, csocsó, ügyességi játékok,  közlekedési vetélkedés?,), esetleg kézműves foglalkozásokra megy  (papírjáték, bőrözés, labdakészítés). Lehetőség volt egyéb szórakoztató foglalkozásokat is kipróbálni pl.: társas-, építő-, logikai-, táblajátékokat, buborékfújást, csillámtetkót, kincskeresést. A kellemes időjárás alkalmas volt a kültéri programok megtartására, lehetőség volt a szülők-pedagógusok-gyerekek közti beszélgetésre, közös játékra. A szülői munkaközösség zsíros kenyeret kínált zöldségekkel, gyümölcsöket, frissítőül limonádét és szörpöt. Köszönjük a gyerekek és felnőttek segítségét, reméljük akik részt vettek a rendezvényen jól érezték magukat.

Fényképeket megtekintheti kapcsolódó galériánkban.