Eredményes részvétel a Technika dunántúli versenyen

Létrehozva: 2018.06.23., Beküldte: pappsz, Rovat: Események 2017-2018

Az "Ismerem a technikai környezetemet" - Technika, életvitel és gyakorlat tantárgyi dunántúli verseny megyei fordulójára 2018. február 15-én került sor Szombathelyen a Megyeháza épületében. Iskolánkat 6 tanuló képviselte. A tanulók remek eredményeket értek el.

Eredménylista

"Ismerem a technikai környezetemet" - Technika, életvitel és gyakorlat tantárgyi dunántúli verseny 2017/2018. tanév
2018. február 15. Vas megyei forduló eredménye

Németh Norbert

8.

71

A II. kategóriában Cser Dániel úgy lett 2. helyezett, hogy mindössze 1 ponttal maradt el az első helyezettől, aki aztán a dunántúli verseny döntőjét is megnyerte.
A Zalaegerszegi Pedagógiai Oktatási Központ - immár hagyományosan - ünnepélyes keretek között adta át az oklevelet és az ajándékot azon Vas megyei tanulók részére, akik az ebben a tanévben szervezett tanulmányi versenyen értek el első, második, illetve harmadik helyezést. Cser Dániel megyei 2. helyezettként sajnos személyesen nem lehetett ott az igen rangos díjátadó ünnepségen, ahol iskolánkat is képviselhette volna, mert éppen Erdélyben volt osztályával tanulmányi kiránduláson, de a tanévnyitón átvehette jól megérdemelt jutalmát.